• Свеж
Регал имот, безжична светлина филтрирање горе надолу до мобилна сенка, лате, 41W 72L

Регал имот, безжична светлина филтрирање горе надолу до мобилна сенка, лате, 41W 72L

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горе-долу мобилни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зголемуваат удобноста, естетиката и функционалноста во домовите и работните места. Нијансите од горе надолу од дното нагоре нудат контрола на светлината, приватноста и енергетската ефикасност. Безжични клеточни нијанси имаат едноставен механизам за лифт кој работи со минимален напор. Направени од 100% рециклиран полиестер, тие ја филтрираат сончевата светлина, правејќи ги идеални за дневни соби, јадење, канцеларии, простории за игра и други простори каде е потребна светлина. Тие исто така обезбедуваат енергетски ефикасни придобивки со филтрирање на сончева светлина за време на топлите летни денови и задржување на топлината за време на студените зими. Колекцијата на мобилна сенка на недвижнини Regal Estate доаѓа во бела, алабастер, слонова коска, лате, сив облак и сидро сиви бои. Безжично, филтрирање на светлина, енергетско ефикасно, обезбедува приватност. Сенка вистинска големина : 41 W x 72 L x 2d. Вистински до големина (без одземања). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 41 - 41,5 инчи ширина . горе надолу нагоре до мобилниот може да се инсталира внатре или надвор од рамката на прозорецот . Вклучен е хардвер. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, песок, 1 2 Ширина 72 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 2.67

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 8 Ширина 48 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 910.72

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 4 Ширина 48 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 910.72

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 8 Ширина 72 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец

DEN 1.00