• Свеж
Луми соба затемнувајќи ја безжичната саќе поп нијанси, бела, 34 w 64 ч

Луми соба затемнувајќи ја безжичната саќе поп нијанси, бела, 34 w 64 ч

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Домашните мебел Луми безжични простории затемнување на клеточните нијанси и ролетни се достапни во најразлични големини. Изградбата на ткаенини од саќе е од прекрасно текстурирани неткаени полиестерски ткаенини. Користејќи го само највисок квалитет на ткаенини ламинирани од ПЕТ филм што го блокира најмногу светло влегување во просторијата, а исто така обезбедува и оптимална лична приватност. Иновативниот дизајн на мобилни ткаенини за заштеда на еко-заштеда нуди добра внатрешна изолација, правејќи ги овие највисоки облоги за заштеда на животната средина и заштеда на енергија на пазарот за поддршка на нашиот екосистем. Оперативниот систем безжичен копчиња е една од најуникатните карактеристики; Сместено во долната железница со издржлив уред за напнатост на пролет, специјално дизајниран за едноставно, безбедно и лесно работење безжично. За да ракувате, едноставно притиснете го копчето лоцирано на долната железница и нежно повлечете го или притиснете до посакуваната должина. Безжични DIY (големина-дома) клеточни нијанси на прозорецот направени од мебел за домашни мерачи се лесни за промена на големината и лесни за инсталирање. Ако е потребна промена на големината, едноставно намалете ја сенката (подеднакво од обете страни) за да одговара на која било потребна ширина на прозорецот со помош на нож за комунални услуги со тешка должност (не е вклучен) додека ја користите вклучена алатката за водич за намалување на големината. Оваа клеточна сенка на прозорецот за саќе е 100% безжична и безбедна детска; Совршено безбеден за употреба со деца и миленичиња. Големина на клетките на саќе, 9/16 во . висококвалитетна неткаена полиестерска клеточна ткаенина го блокира најголемата светлина од влегувањето во просторијата . прилагодлив опсег на намалување на големината до 18-инчи; 9-инчи од секоја страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 8 Ширина 72 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 1.00

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 8 Ширина 48 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 910.72

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 1 4 Ширина 72 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец

DEN 0.33

Колекција на Custom Essentials, безжична светлина за филтрирање на светлина, мобилна сенка, кафе, 3 8 Ширина 48 Должина

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 2.00