• Свеж
Атланта Храбри: Бејзбол Придружник

Атланта Храбри: Бејзбол Придружник

DEN 183.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тимот издание врз основа На Њујорк Тајмс Бестселер водич. Ова попреносливо тимско издание на целосното 25-то издание на водечкиот бејзбол годишник во индустријата ги содржи сите важни статистички податоци, проекции на играчи и коментари на инсајдерско ниво што ги очекуваа читателите, но фокусирани на вашата омилена организација. Исто така, има детални извештаи за врвните изгледи, вклучувајќи вредности на фантазијата и коментари. Однесете го на натпреварот со топка или каде и да го следите вашиот тим! Атланта Бравес 2020 : Бејзбол Придружник (Мека).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Работи...Фановите Треба Да Знаат: Работи Што Навивачите На Црвените Треба Да Ги Знаат И Прават Пред Да Умрат

Во овој врвен водич за ресурси за вистинските љубители на првиот професионален тим на бејзболот, авторо

DEN 244.48