• Свеж
Подарок за соја од екоеарт Позитивни намери ги воздигнува мирисите што можат да се користат за еднократно тегла, 6-парчиња, бело

Подарок за соја од екоеарт Позитивни намери ги воздигнува мирисите што можат да се користат за еднократно тегла, 6-парчиња,

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен сет за подароци за свеќи! Без разлика дали сакате да му дадете на целиот сет на свеќи на една личност или да ги разделите како индивидуални подароци, колекцијата на позитивни намери на свеќи за подароци од Екоеарт е најдобриот избор.Кинамон за да се поттикне gratitudelemongrass за да се поттикне релаксацијаросмаријата да се охрабри да се охрабри да се охрабри да се охрабри охрабрување Clarity Sandaldwood за да го охрабри Lovesweet Porfan да го охрабри oyојланг-Иланг да го охрабри мировниот дел од целосниот сет од шест за да му покаже на некого колку ви е гајле. Или, подарете им се со намера еден по еден да ја покажете својата мисловност. Увезен германски восок од соја. 40-45 часа време на горење. Лесно миризливи со есенцијални масла во САД. Безбедни и машини за миење садови за рециклирање со капакот на Snuffer. 100% памук, фитил без олово. Направено со есенцијални масла во САД, секоја свеќа има своја арома и специфична намера да го создаде амбиентот што го посакувате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бејбери Ела Свеќи Мулти-Зелени Премиум Миризливи Чајни Светла-Природни Масла-Компанија За Свеќи На Шорти

Просветлете ги вашите сетила со убавината на празниците, бидејќи го исполнувате вашиот дом со мирис на �

DEN 255.84