• Свеж
Летни Фустани За Жени Мини А-Линија Боемски В-Вратот Датум Печатени Фустан Црна М

Летни Фустани За Жени Мини А-Линија Боемски В-Вратот Датум Печатени Фустан Црна М

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : Должина На Облека Без Ракави : Мини-Облека Стил На Вратот : В-Врат-Стил На Облекување : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 84см/33,07" Половината : 66см/25,98" Должина : 85см/33,46" Големина : М САД : 6 БИСТА : 90см/35,43" Половината : 70см/27,56" Должина : 86см/33,86" Големина : Л УС : 8 Биста : 96см/37,80" Половината : 76СМ/29.92" ДОЛЖИНА : 87см/34.25" големина : xl us : 10 биста : 104см/40.94" половината : 82см/32.28" должина : 89см/35.04" големина : 2xl сад : 12 биста : 112см/44.09" половината : 88см/34.65" должина : 91см/35.83" материјалната ткаенина е 95% Полиестер,5% спандекс, мека и дише, едноставна и цврста боја и Флексибилен дизајн, што ви носи удобност и Свежина во жешкото лето. Карактеристики : Женски Секси Лабава Јазол Декор Длабоко Вратот Сјај Партија Фустан Коктел Фустани. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа, забава или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,одмор,одмор,патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фустани За Жени Слободно Време Цврсто Копче Женска Летна Забава Мини Халтер А-Линија Син Фустан БЕЗ Ракави XXXL

Женски Моден Летен Секси Елек Суспендер Фустан Со Цврсто Копче Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За �

DEN 574.08