• Свеж
Без граници на фустанот за чаша од пена на јуниори

Без граници на фустанот за чаша од пена на јуниори

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Запознајте го вашето ново мора. Ниту еден фустан без граници не е остварен сон на топло време. Поставете го со тексас јакна за обичен спин или облечете ја соло со вашите омилени сандали за совршено убав изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕР. Без ремен; Чаши од пена за форма и поддршка. Печатење на сите; Декоративна вратоврска на каросерија. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатете го фустанот без ремен за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

TKing Мода Лето Повик Цветни Печати Возбуда Фустани За Жени Долги Ракави V-Вратот Шифон Без Грб Мини Фустани Бела М

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 271.68

Саихи Женски Секојдневен Летен Фустан Во Стил На Маица Со Кратки Ракави Со Џебови Лабав Макси Фустан Со Џебови

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Дебелина : Стандард Пакетот вклучува : 1 К

DEN 3.33