• Свеж
Жените Бодикон Пресече Неправилни Возбудувања Полите Исечени Цветни Тенок Фустан Елегантен Клуб Партија Фустан Повик Халтер Фустани За Жени Лето Долги Ракави Зам

Жените Бодикон Пресече Неправилни Возбудувања Полите Исечени Цветни Тенок Фустан Елегантен Клуб Партија Фустан Повик Халтер

DEN 462.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење € Карактеристики} Женски мини фустан карактеристики без ракави,V Вратот,плисирани детали и блиску до бохо стилот што одговара на телото.Подгответе се за лето со овој фустан со должина на коленото .. [ + ] близу до телото, покажувајќи трнлива и тесна фигура, што ве прави попривлечни. овој стилски фустан лесно се совпаѓа со високи потпетици или рамни сандали и може да се носи во секоја пригода. Дизајнот на вратот се совпаѓа со извонредни ѓердани и приврзоци, што ве прави попривлечни и шармантни во секоја пригода.Опис : Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Возбудува Должина На Облека : должина на коленото Должина на ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : С Биста : 90см/35,43" Половината : 84см/33,07" Колк : 102см/40,16" Ремен За Рамо Должина На Грбот : 110см/43,31"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 90см/35,43" Колк : 108см/42,52" Ремен За Рамо Должина На Грбот : 112см/44.09"големина : l биста : 102cm/40.16" половината : 96cm/37.80" колк : 114cm/44.88" рамо ремен назад должина : 114cm/44.88"големина : xl биста : 108cm/42.52" половината : 102cm/40.16" колк : 120cm/47.24" рамо ремен назад должина : 116cm/45.67"големина : xxl биста : 114cm/44.88" половината : 108cm/42.52" Колк : 126cm/49.61" Рамо Лента Назад Должина : 118cm/46.46" Опис : . Сезона : Лето. Тип На Шема : Печатење. €Карактеристики}женски мини фустан карактеристики без ракави, V Вратот, плисирани детали и блиску до телото фитинг бохо стил.Подгответе се за лето со овој фустан со должина на коленото ● Стил€ Близу до телото, покажувајќи трнлива и тесна фигура, што ве прави попривлечни. €Натпревар}овој стилски фустан лесно се совпаѓа со високи потпетици или рамни сандали и може да се носи во секоја пригода. Дизајнот на вратот се совпаѓа со извонредни ѓердани и приврзоци, што ве прави попривлечни и шармантни во секоја пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фустани За Жени Плус Големина На Вратот На Екипажот Ден На Независност Печатење Фустан За Сонце Без Ракави Син Хххл

За Претстојните сите денови.86" големина : xxl Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 БИСТА : 110СМ / 43 ве молиме биде

DEN 3.33

Уорча Прикриена Забава Модна Екипа На Екипажот Скршени Цвеќиња Печатени Женски Фустани Со Кратки Ракави Бели

Навистина добро се мие со малку потребна грижа Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив : Големи САД

DEN 1.33

Жените Фустани Дозвола Жени Повик Цветни Печати Фустан V-Вратот Долг Ракав Неправилни Лабава Долг Фустан Враќања

Женски Секојдневен Фустан Со Цветен Принт ОВрат Долг Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан ве Молиме пров�

DEN 2.00

Секојдневен Фустан За Жени Лето Удобно Сонце За Лабаво Цветно Печатење Без Ракави V Вратот Шупливи Мини Фустани На Плажа

Ние ви нудиме широк спектар на фустани, фустани во различни стилови, убави бои, ние користиме удобно про�

DEN 266.40