• Свеж
Женски Фустани Фустан од 50 тите Години Жени Без Ракави Гроздобер Оглавник Фустан Фустан Од 1950 Тите Рокабили Партија Фустани За Жени

Женски Фустани Фустан од 50 тите Години Жени Без Ракави Гроздобер Оглавник Фустан Фустан Од 1950 Тите Рокабили Партија Фустани

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Лето. Пол : Жени. Стил : Гроздобер. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Деколте : О-Вратот. Должина На Фустан : Должина На Коленото. Декорација : Никој. Силуета : А-Линија. Што добивате : 1 Х Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за женска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 97см/38.19" Половината : 72см/28.35"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 98см/38.58" Половината : 76см/29.92"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96СМ/37.80" Должина : 99см/38.98" Половината : 80см/31.50"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 100см/39.37" должина : 100см/39.37" половината : 84см/33.07"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.94" должина : 101см/39.76" половината : 90см/35.43" [ гроздобер стил фустани ] класичен Фустан Од 1950-Тите За ЖЕНИ! Дизајнот На Задната Лента Комбинира И Модерен . Овој Фустан Со Ретро Оглавник Одговара На Секоја Женска Пригода. Обидете Се Да Направите Лак На Половината За Подобро Украсување На Половината! Овој Блесок Фустан Можеби Подарок За Вашите Дами! фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за жени. [Повеќе Прилики Опции ] Забава, Дипломирање, Роденден, Свадба Враќање Дома,Матурска! Можете Да Го Облечете Како Готски Фустан, Помлад Фустан За Танцување, Фустан За Лизгање, Кратки Матурски Фустани, Свечени Фустани, Фустани, Фустан За Деверуша! фустани бел фустан жени макси фустан за жени за жени велигденски фустан за жени. [Ласкави Матурски Фустани ] Дали Овој Ретро Фустан Ви Носи Некоја Модна Инспирација? Чекајќи Да Го Откриете Шармот на Овој Фустан Од 1950-тите. плус големина фустан за жени летни фустани за жени фустани на плажа за жени летен фустан миди фустани за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Плажа Фустан, Долги Ракави Миди, Длабоко V-Вратот Високо-Намалување На Предната Сплит Лабава Тече Летна Облека

Женски Летен ФустанБлагодарение на супериорниот квалитет на материјалите, ткаенините се малку отпорни

DEN 574.08

Плус Големина Готски Фустани За Жени Специјална Пригода Темно Во Љубов Возбуда Ракави Надвор Рамо Миди Фустан

Екусн Женски Летен Лабав Ѕвезден Крпеница Во Боја Печатен Фустан Без Ракави Со Големи Лулашки Со џебни �

DEN 431.84

Авамо Жени Лабава Еднобојна Миди Фустан Замав Лежерна Линија Фустани Фустани За Забави Со Долги Ракави КЛАРЕТ XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Линиски Фустан, Секојдневни Миди Фустани, Пролетен Ес�

DEN 319.20