• Свеж
Карингтон Фарми Кокос И Авокадо Масло За Јадење, Оз

Карингтон Фарми Кокос И Авокадо Масло За Јадење, Оз

DEN 131.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Високо Со Моно Заситени Масти кои се добри и неопходни масти потребни во здравата исхрана. Овој совршен пар е двојно поубав, може да се пофали со сите придобивки од авокадото и кокосовите масла. Пржете со неа, пржете со неа или натопете го лебот во неа - јам! Високо со мононезаситени масти и триглицериди со среден ланец (добрите работи), тоа е одлична алтернатива на путерот, канолата, маслото од соја, маслиновото масло итн. Двојно зголемете ја добрината со сите придобивки од авокадото и кокосовите масла. Карингтон Фарми . Кокос И Авокадо . Масло За Јадење. 16 Мл. Состојба На Храна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.