• Свеж
Шпион Семејство Маица Карактеристичен Практичен Атрактивен Дизајн Врвот За Возрасни За Подарок На Сопруг

Шпион Семејство Маица Карактеристичен Практичен Атрактивен Дизајн Врвот За Возрасни За Подарок На Сопруг

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал од ткаенина : млечен свилен материјал, пријателски за мускулите, дише, нежен и стилски, видлив мек, се чувствува свиленкаст. . Применливи сценарија : запознавање, работа, шопинг итн. . Ефект на носење : автомобилско осигурување уредно, фина изработка, дизајнот на силуетата на облеката одигра подобар декоративен ефект, едноставен дизајн на манжетни, носење удобно, лабаво. . Големина : детска големина, големина за возрасни, преголема големина. . Инструкции за перење : температура За Миење Раце до 30€, без белење, виси во сенка исушете ја, температурата на долната плоча на железо до 150€, конвенционално хемиско чистење. . Посебна забелешка : податоците за оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормален феномен. Убав Материјал. Секојдневен Дизајн. Нова Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.