• Свеж
Одеерби Женски Блузи Облечени Обични Блузи Кошули Трендовски Градиент Со Градиент На Вратот Печатени Копчиња За Туника Маица Со Кратки Ракави Светло Сина

Одеерби Женски Блузи Облечени Обични Блузи Кошули Трендовски Градиент Со Градиент На Вратот Печатени Копчиња За Туника Маица

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Трендовски В - Вратот Цветни Печатени Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : Краток Ракав, Печатење, Дневен, Трендовски Стил.3. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.4. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони.5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Топпроизвод информации : Сезона : Пролет Лето Aut Зимски Пол : Женски Повод : Трендовски, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Трендовски, Обична Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95-110см/37.40-43.31 "Рамо : 35.5 см/13.98 "Должина : 70см/27.56" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-115см/39.37-45.28 "Рамо : 37см/14.57 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105-120см/41.34-47.24 "Рамо : 38.5 см/15.16 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110-125см/43.31-49.21 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115-130см/45.28-51.18 "Рамо : 41.5 см/16.34" Должина : 74см/29.13 " Дозвола Женски Врвови Облечени Секојдневни Блузи Кошули Трендовски Градиент На Вратот Печатени Копчиња За Туника Маица Со Кратки Ракави Светло Сина. Материјал : Полиестер. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Виемилав Женски Дуксери Со Долги Ракави Блок Во Боја Џемпери Од Вратот На Екипажот Туника Врвови Женски Маици

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см / 38.19" Рамо : 76см / 29.92" Рамо до ракав : 62см / 24.41" Должин

DEN 2.33

ТОА е ВО РЕД Да Се Биде Геј Лгбт Виножито Знаме Кошула Лезбејка Геј Гордост Маици Кошули За Жени Плус Големина

• ТОА е ВО РЕД да Се Биде Геј Лгбт Виножито Знаме Кошула Лезбејка Геј Гордост Маици Кошули За Жени Плус Г

DEN 3.00

Бомоту Дами Маица Со Еднобојна Маица V Маица За Вратот Лабава Пуловер Салон Летни Врвови Човечко Лице Црно 3XL

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

DEN 303.84