• Свеж
Педорт Женски Врвови Трендовски Модни Лабави Туники Маици Кошули Со Кратки Ракави Жени Обични Крпеница Блузи Сива, Л

Педорт Женски Врвови Трендовски Модни Лабави Туники Маици Кошули Со Кратки Ракави Жени Обични Крпеница Блузи Сива, Л

DEN 231.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Забава, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на фустан : Редовна. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска блуза табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Должина : 61см/24.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 62см/24.41"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34" Должина : 63см/24.80"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 110cm/43.31" должина : 64cm/25.20"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" должина : 65cm/25.59" МАТЕРИЈАЛ : 65% Памук+30% полиестер+5% спандекс.Супер мека, удобна, лесна ткаенина е совршена за секојдневно Носење. Карактеристики : летни врвови На маици, В-Врат,Половина ракави,Еднобојна Боја, лабаво вклопување,основен, едноставен секојдневен стил и никогаш надвор од мода. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. Совет за перење : Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода/Закачете или исушете ја линијата/ не избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апепал Жени Секојдневен Лето Смешни Краток Ракав Круг Вратот Плажа Основни Кошули Графички Гроздобер Маици Бела 2XL

Сезона : Лето, Aut Пол : Жени Повод : Секојдневен, Забава, Плажа Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење..

DEN 318.40

Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

Големина Карактеристики V Вратот, Цветни Боја Блок, 3 / 4 ракав бисер врвот за жени.80" Ракав : 44см / 17.29 " Долж�

DEN 3.33