• Свеж
Без граници Проверана кошула за маж и големи мажи од маж, големини XS-5XL

Без граници Проверана кошула за маж и големи мажи од маж, големини XS-5XL

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа кошула на Тери Камп без граници ќе биде вашето одење за потопло време. Тербината на Тери со средна тежина помага да се одржувате кул цел ден, без разлика дали е на плажа, на теренот за голф или надвор за една ноќ на градот. Стил со вашите омилени патики за без напор кул и обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Тери ткаенина од средна тежина. Машка кошула на Тери Камп од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Графичка Америка за кратки ракави со кратки ракави за маички, повеќе опции за дизајн, повеќе опции за дизајн

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа графичка графичка мета со теми за независнос�

DEN 0.33