• Свеж
С. Поло Асн. Цврста маица со долг ракав

С. Поло Асн. Цврста маица со долг ракав

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн. Машка цврста екипа со долги ракави. Со директно вклопување и мека завршница, ова е пулвер што сакате да го носите секој ден. Пар со фармерки и вашите омилени патики за опуштен, вонреден изглед. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. деколте на екипажот; долги ракави. Мало зашиено лого на горниот лев градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памук. Машината што се мие. Увезено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Графичка Америка за кратки ракави со кратки ракави за маички, повеќе опции за дизајн, повеќе опции за дизајн

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа графичка графичка мета со теми за независнос�

DEN 0.33