• Свеж
Уметнички ткајачи Тамар јаглен ft. Ft. Внатрешен килим на отворено

Уметнички ткајачи Тамар јаглен ft. Ft. Внатрешен килим на отворено

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Тамар може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Кина и нема куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Кина. Без куп. Дебелина : 0,5 ". Разновидност на големина и бои достапни. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречува влезовите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Препорачана е подлогата за килим на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.