• Свеж
Торнтон Тел Традиционален 3'11 5'7 килим во областа

Торнтон Тел Традиционален 3'11 5'7 килим во областа

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекцијата Торнтон ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машинска ткаена. Направено во Турција. Среден куп ". Дебелина : 0,334646. Безбеден отворен простор : Бр. Канистер вакууми без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете рачна прилог секогаш Нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чисто или професионално чисто . Препорачани простории : дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје, игротека, детска соба. Препорачана е подлога за килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.