• Свеж
Уметнички Ткајачи Лапово Греј Боемски 3'3 5'3 Област Килим

Уметнички Ткајачи Лапово Греј Боемски 3'3 5'3 Област Килим

DEN 1200.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекцијата Лариос содржи привлечни дизајни инспирирани од глобално ниво преполни со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Со својата рачно тафтувана конструкција, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, истовремено зачувувајќи го истото природно однесување и шарм. Направено Со Волна Во Индија и има Среден Куп. Самото Место Е Чисто. 100% Волна. Рака Тафтувана. Произведено Во Индија. Среден Куп". Дебелина : 0.25. Отворено Безбедно : Не. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете го рачниот додаток секогаш кога е можно. Метлите и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Самото Место Е Чисто Или Професионално Чисто. Препорачани Соби : Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија, Кујна, Ходник, Фоаје. Килим Рампа Препорачува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.