• Свеж
Божиќни Подароци меѓу Пријателите Руско-Европски Лајка Шпиц Јадење Сушење Мат

Божиќни Подароци меѓу Пријателите Руско-Европски Лајка Шпиц Јадење Сушење Мат

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Добро Ткаени Верити Апстрактни Површина Килим, 7.83' 10.5', Еклектичен Геометриски Модел, Мека, Глам Куп, Потресени Дизајн И

Апстрактните и еклектичните геометриски обрасци На Колекцијата Верити се вткаени во остро контрастна �

DEN 1.00