• Свеж
Ривербеј Мебел 2 ' 3 ' Тепих За Узда Во Сива И Тиркизна Боја

Ривербеј Мебел 2 ' 3 ' Тепих За Узда Во Сива И Тиркизна Боја

DEN 1120.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој килим е исполнет со модерни пресврти на геометриски обрасци и покажува големо внимание на деталите со врежани дизајни и има неутрална палета на бои за да создаде совршен завршен допир во секоја просторија.Карактеристики : финиш : Сиви и Тиркизни Материјали : 100% Полипропиленестил : Се Наѕира Преодна Моќностспецификации : Вкупни Димензии На Производот : 0,25" H x 24" W x 36" Севкупна Тежина На Производот : 3 фунти Завршница : Сива и Тиркизна,Материјали : 100% Полипропилен,Стил : Преодна,Моќност Се Наѕираше.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Добро Ткаени Верити Апстрактни Површина Килим, 7.83' 10.5', Еклектичен Геометриски Модел, Мека, Глам Куп, Потресени Дизајн И

Апстрактните и еклектичните геометриски обрасци На Колекцијата Верити се вткаени во остро контрастна �

DEN 1280.00