• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Персиски Светло Сини Килими За Традиционална Област, 6 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Персиски Светло Сини Килими За Традиционална Област, 6 ' Плоштад

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Ориентална Тиркизно Сина Индустриска Област Килими, 6 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 0.67

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Сини Килими Од Традиционална Област, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1599.20

Мохавк Домашна Призматична Енола Греј Преодна Украсна Прецизна Печатена Површина Килим, 10' х14', Сина И Сива Боја

Сликарски инспирирани перења од златна, сина, чај и боја на јаглен античкиот племенски инспириран мотив

DEN 2.67

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Ориентална Тиркизна Сина Модерна Област Килими, 6 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.33