• Свеж
Нурисон Спокојство Насловна Геометриски Сина Слонова Коска 9' 12 ' Површина Килим

Нурисон Спокојство Насловна Геометриски Сина Слонова Коска 9' 12 ' Површина Килим

DEN 2837.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поканете чувство на спокојство во вашиот простор со Спокојството Домашна Колекција на теписи од областа. Традиционалните и модерните дизајни се завршени со суптилни тонски варијации кои додаваат опуштено вртење и куп со висока ниска текстура што додава димензија. Изберете од различни големини, од тркачки килими за кујна и ходник до големи килими за вашата дневна соба во спалната соба, сите претставени во неутрални бои за лесно украсување. Додадете поп со неверојатна шема на вашиот декор со овој апстрактен геометриски син тепих од Колекцијата Спокојство Дома. Линеарната шема што се преклопува, подобрена со суптилни високо-ниски акценти, додава уникатен слој на димензија дизајниран да предизвика разговор. Машина-изработена од издржливи полиестерски и полипропиленски предива кои го прават чистењето ветре – одлично за зафатени семејства со домашни миленици и мали деца. Апстрактниот геометриски килим додава извонреден стил дизајниран да врти глави. Акцентите со висока ниска текстура додаваат димензија. Направено од мешавина од полиестер и полипропилен. Лесно чиста конструкција идеален за зафатени домаќинства со деца, миленичиња и чести гости. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими Од Индустриска Област, 2 '3'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1.33

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Ориентални Смарагдно Зелени Килими Од Традиционална Област, 7'9'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 799.84

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Сини Килими Од Традиционална Област, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.00