• Свеж
Ворнерс Блажени Придобивки Стомак-Мазнење Микрофибер Хипстер РУ5023В

Ворнерс Блажени Придобивки Стомак-Мазнење Микрофибер Хипстер РУ5023В

DEN 207.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дизајнирани да даваат лесна поддршка за стомакот, овие хипстерски гаќички за измазнување ги гушкаат вашите облини за ласкаво вклопување. Плус, мекиот микрофибер ги прави удобни колку што се функционални. Тие ќе бидат твоите нови. . Од првиот ден, ја усовршивме уметноста да ви дадеме се што ви треба (и сакате) со неверојатна вредност. Ворнерс. Тоа е се што ви треба. Лесно измазнување. Рамен гео чипка стомачен панел за измазнување на стомакот. Мека рамна еластична на отворот на ногата и појасот. Стил број : RU5023 W.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.