• Свеж
Hanes Cool Comfort® Женски Памучни Спортски Хипстерски Гаќички Избрани 6

Hanes Cool Comfort® Женски Памучни Спортски Хипстерски Гаќички Избрани 6

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте го вашиот кул без оглед на тоа што денот носи во нашата кул comfort® спортски хипстерски гаќички. Хипстерскиот стил седи веднаш покрај колковите и работи добро со панталони, шорцеви и здолништа со низок пораст. Мекиот памук што дише доаѓа однапред за самоуверено вклопување, измијте го после миење. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. Ултра мекиот спортски појас нема да штипка или врзува. Двослоен памучен лагер. Достапно во удобен 6-пакет. (Вклучува 2 Слободен Бонус Хипстери) Ханес Женски Памук Спортски Хипстер, 6+2 Бонус Пакет : 100% Памук Машина Миење Топло Ханес Спортски Хипстер 6+2 Бонус Пакет Еластична Појас Без Ознака Вредност Пакет Достапни во Избрани Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.