• Свеж
Богатствата НА каролина LH9103-Знаме-Родител Випет Fall Остава Портрет Знаме, разнобојни

Богатствата НА каролина LH9103-Знаме-Родител Випет Fall Остава Портрет Знаме, разнобојни

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Богатствата НА каролина LH9103-Знаме-Родител Випет Fall Остава Портрет Знаме, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.