• Свеж
Каролини Богатства ЦК1825ЧФ Leaves Лисја Ших Цу Кученце Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства ЦК1825ЧФ Leaves Лисја Ших Цу Кученце Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства CK1825 CHF Fall Остава Ших Цу Кученце Знаме Платно Куќа Големина Голем, повеќебоен Пад Лисја Ших Цу Кученце Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Ших Цу. Одличен подарок за сопственик На Ших Цу. Ако Есента е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Есенската сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.