• Свеж
Табела за крајна табела Сафавие Алан

Табела за крајна табела Сафавие Алан

DEN 4768.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Зафатената едноставност се облекува доволно во табелата на обичниот Алан, со контрастни детали од бел врв и предни. Со единечна фиока и пространа долниот кабинет, оваа странична маса го прави складирањето шарм. Табела за крајна табела Сафавие Алан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.