• Свеж
Табела за крајна табела Safavieh Tanner

Табела за крајна табела Safavieh Tanner

DEN 349.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Краток опис не е достапен современ дизајн на рунда додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Потребно е малото собрание. Димензии на артикалот : 20 in. W x 20 in. D x 24,5 in. H. Тежина капацитет : 30 фунти. Може да се користи како крајна/странична табела. Додатоци во фотографијата во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку. Дрвото е природен материјал со варијации на сенка на бојата, конфигурација, ленти и структура на жито. Секое поединечно парче мебел за сафавих има карактеристични ознаки што ќе се разликуваат од примероците од фото и изложбени салони. Редовното внимание и одржувањето на финиот мебел може да ја обезбеди нејзината убавина за наредните години. Секогаш користете ги чувствуваните влошки под сите написи за да спречите обезбојување или омекнување на лак. Пластичните и гумените основи на предметите можат да обезбодат дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.