• Свеж
Се прашувам нација празник Божиќен иридесен фустан со детали за лак

Се прашувам нација празник Божиќен иридесен фустан со детали за лак

DEN 349.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасен и блескав фустан за мали девојчиња од Wonder Nation. Тоа ќе биде слика совршена забава за семејни празници. Заоблено деколте. Без ракави; украсување на лак. Ткаени; Iridescent Finish. Наредени. Затворање на поштенски и вратоврска на грб. 89% полиестер/11% метална обвивка; 100% полиестерска постава. Машина за перење. Направено во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.