• Свеж
Бебе Девојки Пролет Лето Цврст Цвет Возбуда Принцеза Фустан Без Ракави

Бебе Девојки Пролет Лето Цврст Цвет Возбуда Принцеза Фустан Без Ракави

DEN 159.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Цврст. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : 3м Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 35см/13,78"Големина : 6М Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 48см/18,90" Должина : 37см/14,57"Големина : 9М Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 39см/15,35"Големина : 12м Препорачана возраст : 9-12 месеци БИСТА : 52см/20.47" должина : 41см/16.14"големина : 18м препорачана возраст : 12-18 МЕСЕЦИ биста : 54см/21.26" должина : 43см/16.93"големина : 24м препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 56см/22.05" должина : 45см/17.72" материјалите носат подобро искуство ПРИ Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Погоден За Секоја Пригода. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Секојдневно Носење На Бебето. Отпечатоци од модни Цвеќиња, вашето Мало Бебе ќе Добие Многу Комплименти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чудо на екипажот на екипажот на екипажот на вратот рециклиран полиестерски фустан со краток ракав, брои, пакувања

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation Од училишните денови до забавата на игралиштет�

DEN 1.67

Дете Фустан Краток Ракав Летни Девојки Фустани Со Цветни Печати Краток Ракав Принцеза Фустан Со Два Џебови

Големина : 120 Препорачана возраст : 56 Години Биста : 65см / 25,59" Должина : 65см / 25,59" Големина : 130 Препорачана в�

DEN 244.64