• Свеж
Социјално издание девојки Вкусен фустан од ракав од фолија, со големини 4-16

Социјално издание девојки Вкусен фустан од ракав од фолија, со големини 4-16

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасно во Тул! Вашето мало девојче може да се врти и да се врти во овој заслепувачки фустан од здолниште од мрежење од социјално издание. Со дизајн на ракав од три четвртини и украси за фолија, фустанот на оваа девојка е сензација на гардероба! Екипаж. 3/4 ракави. Здолниште од тул; Уметнички фолија. Топ : 92% полиестер/8% спандекс; Крај : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки од 3/4 ракав фустан од социјално издание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоквис Девојки Боемски Партиски Фустан Лабава Сарафан Замав Обични Фустани Краток Ракав Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојка, Девојки, Мало Дете, Бебешки Стил : Девојки Принцеза Фустан, Мало Фустанче, Мини Фуста�

DEN 2.67

Дете Фустан Краток Ракав Летни Девојки Фустани Со Цветни Печати Краток Ракав Принцеза Фустан Со Два Џебови

Големина : 120 Препорачана возраст : 56 Години Биста : 65см / 25,59" Должина : 65см / 25,59" Големина : 130 Препорачана в�

DEN 244.64

Чудо на екипажот на екипажот на екипажот на вратот рециклиран полиестерски фустан со краток ракав, брои, пакувања

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation Од училишните денови до забавата на игралиштет�

DEN 1.67