• Свеж
Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара НА КАДИЛАК СТС

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара НА КАДИЛАК СТС

DEN 1274.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЦРЕВО, ОБЛИКУВАНО (ACDELCO СИТЕ-ПРАВИ САМО) Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Армирана Гума. Одговара Изберете : 2005-2010 КАДИЛАК СТС 2004-2009 КАДИЛАК СРХ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дајко-Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Dayco 71863Црево За Течноста За Ладење На РадијаторотОдговара 19962000 Крајслер, Доџ, Плимут 3.3, 3.8 Dayco 71863 Црево З�

DEN 1.00