• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1966-Фарго Д Панел Испорака Горниот Радијатор Течноста За Ладење Црево

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1966-Фарго Д Панел Испорака Горниот Радијатор Течноста За Ладење Црево

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

1966-1967 Фарго Д200 Панел Испорака Горниот Радијатор Течноста За Ладење Белешки Флексибилно Црево За Течноста За Ладење (Стандард)Одговара Години : 1966 1967фитс Мотори : оем #с : 25369, 28538, 28619, 66746, 107198, 157449, 166746, 235073, 548334, 553340, 613578, 613924, 653028, 668780, 734563, 930154, 934355, 1695996, 1719638, 2202799, 2450740, 3745037, 3834307, 3888126, 3900142, 3902723, 5110541, 6310741, 8616667, 38434307, 061357800, 086615511, 10МФ29301П8, 215011590, 232915521, 1854155210, 194735М1, 1М1152, 2150114700, 2150114702, 2150116300, 2150314703, 236951М1, 236951М2, 63А124Б1027, 853313000, А630479С3, Б1АА 8260 Б, Ц0АА 8А128 Б, Ц31510, Ц32070, Ц32072, Ц6ТА 8260 Н.Е., Н32615185А, ПБ423265, РД43425, ВРФ1137ПРОИЗВОД АТРИБУТИ : ДОЛЖИНА НА ЦЕНТРАЛНАТА ЛИНИЈА (ВО) : 10,5 ДОЛЖИНА НА ЦЕНТРАЛНАТА ЛИНИЈА (ММ) : 267 ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР 1 (ВО) : 1,5 ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР 1 (ММ) : 38 ОДЕТЕ-ДЕЛОВИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цревото за Течноста за Ладење на радијаторот Одговара изберете: 2003-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2005-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

Гејтс Обликувано Црево За Течноста за Ладење е произведено за да одговара на специфични апликации Слич�

DEN 1391.20

Дајко-Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Dayco 71863Црево За Течноста За Ладење На РадијаторотОдговара 19962000 Крајслер, Доџ, Плимут 3.3, 3.8 Dayco 71863 Црево З�

DEN 1.00

Гејтс Премиум Обликувано Црево За Течноста За Ладење За 92-Акцент Камри Г-Дин Спајдер Одговара избери: 1992 - ТОЈОТА КАМРИ,

Премиум Обликувани Црева За Течноста За Ладење : 9296 Тојота Камри, 9903 Хјундаи Акцент, 0005 Тојота МР2 Спајде�

DEN 0.67

Acdelco Професионални Обликувани Течноста За Ладење Бајпас Црево Одговара изберете: 1993-CHEVROLET КАМАРО, 1993-PONTIAC FIREBIRD

Acdelco Professional, премиум Резервни Обликувани Грејачи Се специјално дизајнирани, фабрички обликувани црева �

DEN 1967.84

Гејтс Течноста За Ладење Црево, Мали I. D. Одговара изберете: 2008 - ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА, 2008-ПОНТИЈАК ТОРЕНТ

Гејтс 19864 Црево За Течноста За Ладење, Мали I D Гејтс 19864 Црево За Течноста За Ладење, Мали I D Одговара Избе�

DEN 3.00