• Свеж
Scoop Mia Kitten Heel Women's

Scoop Mia Kitten Heel Women's

DEN 272.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Асиметричните сандали со потпетици на мачиња на Scoop се тотално мачки-прошетки достојни со елегантни ленти кои седат прилично на практично ниско потпетица. 1,25 ”пета за маче. Се лизга на. Удобно стапало. Вештачки материјали. Увезени. Лажичка асиметрични сандали со потпетици на мачиња за жени. Scoop.meet вашите мора да ги имате. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.