• Свеж
Изматете го женскиот Адриен над чизмите на коленото

Изматете го женскиот Адриен над чизмите на коленото

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Однесете го вашиот стил до големи должини во чизмите преку коленото со лажичка. Вистински брак на функција и мода, овие чизми ве одржуваат заземјен со безбеден ѓон. Продаден исклучиво на. 2 "наредени блок -потпетици. 21" вратило. Тркалезна пети. Повлечете стајлинг. Лизгачка силуета. Удобно стапало. Увезени. Вештачки материјали. Чизми за над-колено чизми за жени за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.