• Свеж
Главните пеници за Божиќ VTC 70R

Главните пеници за Божиќ VTC 70R

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Никој не негира дека кујната е срцето на домот, а трпезариската маса е крајното место за собирање за да сподели разговор и вкусен оброк. Постелнината и текстилот за време на празниците ќе создадат топол, поканувачки простор за живеење со празнични бои и отпечатоци што вие и вашето семејство ќе ги сакате. Создадете сопствен и координиран таблата со чаршафи за време на одмор, сè додека вклучува декоративни акценти со тркачи на табели, пласмати и салфетки. Подгответе ја вашата трпезариска маса за празници со празници за печење на празници за Божиќно чаршав за винил. Овој смел чаршав има чуден принт на тркалачки иглички, мажи од ѓумбир, колачиња и други традиционални симболи на печење за Божиќно време, на бела позадина. Овој чаршав е сигурен дека ќе постави совршено расположение за секојдневни вечери и забавни забави. Печењето на празниците за Божиќ за божиќни чаршави за винил ќе додаде чуден и ќе создаде силна основа за совршен пејзаж на вашата следна вечера, но сепак е практично за секојдневна употреба и семејни оброци. 100% PEVA винил материјал со неткаена поддршка го прави овој чаршав безбеден за внатрешна и надворешна употреба. Разновиден во неговата употреба и лесен за одржување, овој чаршав едноставно брише чисто со влажна крпа и ќе биде подготвена за следниот настан за јадење. Мерки 70 "круг. Достапно во повеќе димензии. Пронајдени исклучиво на. Главна печење за Божиќ VTC 70 R.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.