• Свеж
Дидо Божиќ Тематските Маса Крпа Трпезариска Маса Покритие Одмор Дома Партија Печатени Чаршав

Дидо Божиќ Тематските Маса Крпа Трпезариска Маса Покритие Одмор Дома Партија Печатени Чаршав

DEN 238.56

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Оваа божиќна крпа за трпезариска маса е добар начин да ја заштитите масата и да спречите гребење на масата.Печатената крпа за трпезариска маса може да се користи на многу места, како што се домот, хотелот, ресторанот, пабот, барот итн.Крпата за трпезариска маса е дизајнирана со Божиќна тематска шема што го олеснува усогласувањето со другите Божиќни украси.Капакот на трпезариската маса е мек, фин и пријателски за кожата и може да обезбеди добра сензација на допир.Крпата за маса е лесна за употреба и може да ја покрие целата маса.Спецификација : Материјал : Ткаенина.Боја : Прикажи како слика.Големина : 140х140см.Забелешкиможе да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1x Чаршав. Оваа крпа За Божиќна трпезариска маса е погодна за употреба и може да ја покрие масата за да спречи гребење на масата. Печатената крпа за трпезариска маса е погодна за трпезариска маса, масичка за чај и многу повеќе и е добра за дома или ресторан. Крпата за трпезариска маса е дизајнирана со Божиќна тематска шема што ја прави крпата за маса да донесе повеќе фестивалски чувства. Капакот на трпезариската маса прифаќа супериорен материјал што го прави капакот на масата не е лесно да се оштети, не е лесно да се истроши. Крпата за маса е лесна за перење, еднократно и е компактна и мала, лесна за носење или чување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Крајна Текстилна Тркалезна Полиестерска Постелнина Чаршав - За свадба, Ресторан или банкет, Јоргована Светло Виолетова

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн �

DEN 2.33