• Свеж
Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Чипка Со Долги Ракави Украси За Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови За Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Чипка Со Долги Ракави Украси За Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови За Вратот Врвови

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Чипка Со Долги Ракави Украси За Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 95% Полиестер, 5% Спандекс Женски Модни Секојдневни Врвови Летна Женска Маица Со Долги Ракави Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб каде било лесно се комбинира со фармерки, шорцеви или хеланки за стилски изглед оваа сезона! информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето Пол : женска Пригода : дневен Стил : Секојдневно, Модно Вклопување : Вистинска Дебелина На големината : Стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1x Женски Врв Size Bust Sleeve Shoulder Length S100cm/39.37"56cm/22.05"44cm/17.32"68cm/26.77"M106cm/41.73"57cm/22.44"45.5 cm/17.91"69cm/27.17"L112cm/44.09"58cm/22.83"47cm/18.50"70cm/27.56"XL120cm/47.24"59cm/23.23"48.5 cm/19.09"71cm/27.95"XXL128cm/50.39"60cm/23.62"50cm/19.69"72cm/28.35"XXXL136cm/53.54"61cm/24.02"51.5 cm/20.28"73cm/28.74" Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 56cm/22.05"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 57cm/22.44"Shoulder : 45.5 cm/17.91"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 58cm/22.83"Shoulder : 47cm/18.50"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 59cm/23.23"Shoulder : 48.5 cm/19.09"Length : 71cm/27.95"Size : XXLBust : 128cm/50.39"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 72cm/28.35"Size : XXXLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 51.5 cm/20.28"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 100см/39,37" Ракав : 56см/22,05 "Рамо : 44см/17,32" Должина : 68см/26,77 " Големина : М Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Чипка Со Долги Ракави Украси За Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови За Вратот Врвови За Печатење Маици Маици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хессуно Туника Блузи За Жени Летни Секојдневни Шарени Печатени Маици Лабава V Вратот Кратки Ракави Дами Блузи

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100105см / 39.3741.34" Рамо : 38см / 14.96 "Ракав : 19с�

DEN 207.84

Дишечки Мажи Секојдневен Удобен Ракав Цврста Кратка Боја Долга Лабава кошула Блуза Машка Блуза Редовна Големина

Што добивате : 1 Х Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни

DEN 0.67

Есенски Пуловер Со Долги Ракави За Мажи Плус Големина Печатени Врвови Со Пруги Блуза Патент Ревер Класични Маици

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата...

DEN 270.08

Гувпев Женска Кратка Јака Задебелена Памучна Долна Кошула Долна Кошула Сјајна Јакна За Коњски Клип-Црна ХХЛ

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека Ние се

DEN 271.84