• Свеж
Менс Плус Големина Блузи Обични Хаваи Копче За Печатење Затворање Кошула Блуза Каки 4

Менс Плус Големина Блузи Обични Хаваи Копче За Печатење Затворање Кошула Блуза Каки 4

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мажи Обични Хаваи Печати Превртување Краток Ракав Копче Затворање Кошула Блузакарактеристики : Висококвалитетна Ткаенина : овие кошули направени од одлична ткаенина, лесни, не се намалуваат и бледнеат, ја отстрануваат Влагата. Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тркалезен врат, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Пар со : целиот овој резервоар е елементи кои ќе ве придружуваат низ летото и ќе уживате во летото. совршени се за комбинирање со јакни,кардиган, фармерки, шорцеви,секојдневни спортски панталони и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, aut. Нега на облека : Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Аобест : Вистинска Мода За Мажи Жени. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Кошули со Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length MMedium4834112cm/44.09"22cm/8.66 " 47cm/18.50"73cm/28.74" Големина : MSize. : Медиум : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 112cm/44.09 "ракав : 22cm/8.66" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 73cm/28.74" Плус Големина Врвови За Мажи. Машки Врвови. Летни Врвови За Мажи. Менс Летни Врвови. Мажите Плус Големина Дозвола.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Строген Женски Моден Копче Надолу Јака Седум Дел Ракав Печатени Тенок Секојдневен Маица Врвот женски врвови

Женска Мода Копче Надолу Јака Седум Дел Ракав Печатени Тенок Повик Маица За Да ве Молиме проверете Ја Та

DEN 287.84

Дозвола под $ Чарела Плус Големина Блузи За Жени Со Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Лабава Кошула Врв Грин_ц, 2XL

Женски Летен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи Карактеристики :...

DEN 1.67

Сингреал Женски Есенски Моден Дуксер Секојдневен Патент Со Долги Ракави Исечени Врвови Блуза Кошула Активна Облека

Сингреалменс Обична Блуза Со Долги Ракави Блузи Со Патент Дуксери 65% Памук, 35% Полиестер Увезени Повлече

DEN 388.64

Алохаидивио Маици За Мажи, Машка Маица Цпопуларна 3д Печатење На Дигитално Знаме Пуловер Фитнес Спортски Ракави Блуза

Мажи Секојдневен Кружен Врат Популарно 3д Печатење Дигитално Знаме Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Рак

DEN 0.33