• Свеж
Женски Обични Дуксери Со Принт Термички Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Ком Обични Плус Големина Тенок Врат Од Туника Есенска Кошула

Женски Обични Дуксери Со Принт Термички Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Ком Обични Плус Големина Тенок Врат Од

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Обични Дуксери Со Принт Термички Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Удобни Врвови Од Туника Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Модна Јака : О Должина На Ракавот На Јаката : Боја На Долги Ракави : Како Што покажува Сликата пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА еу.Ќе направи обична облека за секојдневно носење.Уникатен дизајн. ●Стил} Овој Врв е задолжителен во вашата гардероба, без разлика дали одите на лежерен или спортски ИЗГЛЕД. Овој разноврсен врв може да се комбинира и со патики, чизми или сандали за да се комплетира привлечниот изглед. ●Тип● : туника дуксери /есенски дуксери/ туники за fall/долги ракави блузи /туника блузи за носење со хеланки/есенски врвови. ①Прилика : врвовите Со Долги ракави се најдобриот избор за секојдневно секојдневно. Обичниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. ●Модни врвови●горниот дел изработен од мека лесна ткаенина, опуштете се со добро истегнување,дише, мека и пријателска за кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поло Маици За Мажи Мажи Лето Секојдневен Врат На Вратот Цврста Кошула Со Кратки Ракави Топ Блуза Машки Кошули

Големина : М Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 23см / 9.06" Должина : 70см / 27.56" Големина : Л Биста : 114см / 44.88

DEN 183.20

Поло Маици За Мажи Мода Лабава Ревер Патент 3д Дигитално Печатење Врвна Кошула Со Долги Ракави Машки Кошули Мода

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 111см / 43.70" Должина : 72см / 28.35" Ракав : 62см / 24.41" Рамо : 47см /

DEN 1.00