• Свеж
Унис тенок 14-тина златен свадбен бенд

Унис тенок 14-тина златен свадбен бенд

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој тенок свадбен бенд има стил на унисекс кој е совршен за него или неа. Поставено во злато 14 KT над месинг, нејзините прекрасни здраво-полиш, полу-заоблени ленти сјајни и сјајни. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Значи, можете да купите со доверба? Загарантирано. Научи повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.