• Свеж
ВРЕМЕ И ТРУ ВИСОКИОТ ВОВЕН ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ

ВРЕМЕ И ТРУ ВИСОКИОТ ВОВЕН ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете совршен допир на вашиот изглед на топло време со овој врвен врв на вратот од време и TRU. Дизајнирано со детали за шутнување на деколте, овој врв е сигурен дека ќе даде стилска изјава, а меката, лесна ткаенина ќе ве одржува удобно во текот на денот. Спарете го со фармерки, шорцеви или тенок каприс и пар слатки сандали или патики за да го завршите вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Прилагодлив врат на застој. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, лесна ткаенина; Висок врат со акцент на руфла. Врвот на високиот врат на вратот од времето и вистинското.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза《дами блузи на дозвола

Жените Секојдневен Цветни Печатени Копче Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза Карактеристики : 1.П

DEN 207.84

Женски Маици Долги Ракави V Копчето За Вратот Хенли Камо Леопард Лабава Туника Блуза Маици За Жени Врвот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должина : 66см / 25.98" Ракав : 58см / 22.83" Големина : �

DEN 331.04

huaai женски врвови лабава фит жени v вратот патент долг ракав врвот солидна надвор рамо пуловер повик маица црвена м

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата

DEN 1.67

ShomPort Женски Врвови Лето Кратки Ракави Копчиња надолу Туника Врвови Лабава Опремени V Вратот Обичните Дами Блузи

• Боја : Портокал 46 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да им

DEN 239.84

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Бела ХХЛ

Големина : С Биста : 102см / 40,16" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 108см / 42,52

DEN 2.00

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Обичен Моден Памучен Лен Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави Жолта ХХХХЛ

52" рамо : 45см / 17.80" Рамо : 43cm / 16.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и ви

DEN 287.84

Женски Шупливи врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Цветни Печатени Маици Летни Секојдневни Лабави Блузи

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА

DEN 0.33

Дозвола Женски Летни Врвови Лабави Секојдневни Три четвртини Ракави В-вратот Чипка Цветни Печати Маица Темно Сина Л

Таквата убава и премиум летна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, ле

DEN 431.84

Tking Мода Жени Лето Плус Големина Краток Ракав V Вратот Цврсти Врвови Лабава Патент Предни Кошули Блуза Светло Кафеава 5XL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 319.84

Виада Женски Еднобојни Врвови Гроздобер Златен Кадифе Врвови Со Долги Ракави Кошула Со В-Врат Со Долг Ракав

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39 Удобно Секојдневно : горниот дел има удобно секој�

DEN 331.04

Чист Кардиган За Жени Кардиган Со Долги Ракави За Жени Скетелски Принт Отворен Преден Кардиган Лесни Кардигани

Сезона : umn, зима, пролет Повод : ден, забава Стил : Секојдневен, кул Одговара : одговара точно на големинат�

DEN 304.64