• Свеж
Уникатни договори за женски чипка од чипка блуза против вратот на вратот селанец Peplum Top

Уникатни договори за женски чипка од чипка блуза против вратот на вратот селанец Peplum Top

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стилизирајте го со фармерките за симпатичен и обичен изглед. Машинско миење ладно со слични бои. Повод : Дневно, датира, собирање викенд, ден во ноќ, одење на куче, итн. 16 1/8 инчи, тежина : 125 фунти, моделот носи X-Small.Meareument (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Пологата на половината Ширина на рамото Вкупна должина 32 5/8 28 - 14 1 /8 20 1/4s 34 5/8 29 7/8 14 5/8 20 5/8m - - 36 5/8 31 7/8 - -15 - 21 1/8 L - - 39 3/4 35 - 15 3/4 21 1/2xl - - 42 7/8 38 1/4 - - 16 3/8 21 7/8 Единствени поволни цени за женски чипка блуза V вратот 3/4 ракав селанец Пеплум Топ 90% полиестер, 10% Спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Опуштено вклопување. Скриен патент. Висока половината. Гледа низ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tking Мода Жени Лето Плус Големина Краток Ракав V Вратот Цврсти Врвови Лабава Патент Предни Кошули Блуза Светло Кафеава 5XL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 319.84

Лејлајреј Женски Врвови Женски Ладно Рамо Обични Врвови Кратки Ракави Патент Против Вратот Туника Маица Блуза

71" затворање На Патент Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.02" ракав : 24.39"Shoulder : 61cm / 24.50" Ра

DEN 351.84