• Свеж
Кошули За Жени Лабава Фит Печатена Летна Чипка Вратот Кошула Гроздобер Лабава V Врвови Цветни Страна Сплит Туника Блуза Маица Елегантен Краток Ракав Дневни Маици М

Кошули За Жени Лабава Фит Печатена Летна Чипка Вратот Кошула Гроздобер Лабава V Врвови Цветни Страна Сплит Туника Блуза Маица

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Декорација : Нематеријал : Полиестер за секојдневен секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Опис : е краток блузи да се направи ќе се излади. V дизајнот на вратот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.разновидни макси врвови од ками лесно се комбинираат со друга облека,палто,џемпер, јакна во aut/зима.Можете исто така многу лесно да го надополните со секоја комбинација на накит,сандали,потпетици,капа на плажа во пролет/лето.Задолжително за вашата гардероба.Сезона : Лето Секојдневни летни макси врвови опремени со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечени со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на, но и откривање стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .Обични Летни Врвови Од Чипка Цветни Кратки Ракави V Маица За Маици За Вратот Отпечатена Лабава Страна Сплит Гроздобер Елегантна Дневна Блуза Од Туника + Стил€Овој Q Материјал Q Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. за претстојните летни денови.Должина на ракавот : Тип На Шема На Кратки Ракави : Печатење Quodes Offices Quotifice Quitecture Offerations Quotical1pc blousesize sharte : . Големина : С Биста : 94см/37,01" Ракав : 16,5 см/6,50" Рамо : 40,5 см/15,94" Должина : 67см/26,38"Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 17,5 см/6,89" Рамо : 42см/16,54" Должина : 69см/27,17"Големина : Л биста : 106см/41,73" ракав : 18,5 см/7,28" рамо : 43,5 см/17,13" должина : 71см/27,95"големина : Xl Биста : 112см/44,09" ракав : 19,5 см/7,68" рамо : 45см/17,72" должина : 73см/28,74"големина : xxl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 20.5 cm/8.07" рамо : 46.5 cm/18.31" должина : 75cm/29.53" Qstyle Style ® Ова. Сезона : Лето. ①Прилики Соодветни. 1пц Блуза. ●Натпревар Qlassic.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

huaai женски врвови лабава фит жени v вратот патент долг ракав врвот солидна надвор рамо пуловер повик маица црвена м

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата

DEN 1.67

Mlqidk Плус Големина Блузи За Жени Блузи Обични Течни Маици Блузи За Печатење Американско Знаме За Жени Бели XXL

70" Ракав : 23cm / 9.Прилика : Слатките Маици Совршени За Секојдневно Опуштање Или Излегување,Одмор,Клуб,Заба�

DEN 303.84

Виада Женски Еднобојни Врвови Гроздобер Златен Кадифе Врвови Со Долги Ракави Кошула Со В-Врат Со Долг Ракав

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39 Удобно Секојдневно : горниот дел има удобно секој�

DEN 331.04

ShomPort Женски Врвови Лето Кратки Ракави Копчиња надолу Туника Врвови Лабава Опремени V Вратот Обичните Дами Блузи

• Боја : Портокал 46 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да им

DEN 239.84

Уикмнх Женски Врвен Женски Кружен Врат Секојдневна Кошула Со Долги ракави Основен Завој Кошула Топ Пинк М

Сезона : Пролет, Fall, Зима Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Цврсти Ракави : Долга

DEN 351.84

Котони Женска Мода Секојдневна Еднобојна Еластична Памучна И Ленена Панталони Панталони Голема Продажба М

Женски Модни Обични Еднобојни Еластични Памучни и Ленени панталони панталони Карактеристики : Изработ�

DEN 1.33

Јубатуо Женска Мода Секојдневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Долги Ракави За Жени Црни Л

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 2.33

Лејлајреј Женски Врвови Женски Ладно Рамо Обични Врвови Кратки Ракави Патент Против Вратот Туника Маица Блуза

71" затворање На Патент Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.02" ракав : 24.39"Shoulder : 61cm / 24.50" Ра

DEN 351.84