• Свеж
Лејлајреј Женски Врвови Женски Ладно Рамо Обични Врвови Кратки Ракави Патент Против Вратот Туника Маица Блуза

Лејлајреј Женски Врвови Женски Ладно Рамо Обични Врвови Кратки Ракави Патент Против Вратот Туника Маица Блуза

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

71" затворање На Патент. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.02" ракав : 24.39"Shoulder : 61cm/24.50" Ракав : 21см/8.46" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.54"Shoulder : 64.95"L81238112cm/44.94"Shoulder : 50cm/19.09" рамо : 53cm/20.44" ракав : 23.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.94" Рамо : 50см/19.31"XXXL141844136cm/53.65"Length : 77cm/30.95" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44., тоа е најдобриот избор за подароци4.87" ракав : 22. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : краток ракав : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување Или содржина на суво пакување : 1 Краток sleeve Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834100cm/39. ГОРНА УДОБНА КОШУЛА СО КРАТКИ РАКАВИ-Најголем дел од ткаенината што дише од повторени тестови, мека и растеглива.86"Length : 73cm/28.74" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47. Фитинг кроење за подобрување на искуството на носење.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.24"Shoulder : 57cm/22.95"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.71" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.39" ракав : 25.04" Должина : 78см/30.54" рамо : 64.56"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.50"Sleeve : 21cm/8.31"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 136cm/53.39" РАМО : 61СМ/24.27"Length : 70cm/27. УБАВО СВИЛЕНО ЧУВСТВО ПРОТИВ ВАШАТА КОЖА НЕЖНО-Комбинацијата на памук и еластична ткаенина создава мазна површина.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.24" рамо : 57см/22.46"Length : 71cm/27.04"Length : 78cm/30.37" Рамо : 47см/18. Нежен внатрешен процес на мелење за да ви даде доволно топлина и уживање. Машинско Перење. Убава и практична.53"XXL121642128cm/50. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ShomPort Женски Врвови Лето Кратки Ракави Копчиња надолу Туника Врвови Лабава Опремени V Вратот Обичните Дами Блузи

• Боја : Портокал 46 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да им

DEN 239.84

Ханас Женски Врвен Моден Летен Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Бела ХХЛ

Големина : С Биста : 102см / 40,16" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 108см / 42,52

DEN 2.00

Бејвеи Дами Обичен Неправилен Пуловер На Полите Вратот На Екипажот Тркалезна Јака Туника Со Долг Ракав Есенска Блуза

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обичен Лабав Дуксер, Врвови За Пуловер Со Џемпер, Блуз�

DEN 303.84

Јубатуо Женска Мода Секојдневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Долги Ракави За Жени Црни Л

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 2.33