• Свеж
Лејлајреј Жени Мода Цвет Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула Женски Блуза

Лејлајреј Жени Мода Цвет Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула Женски Блуза

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Мода Цвет Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 122~176g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Топ Големина САД ЕУ Велика БРИТАНИЈА Ракав Биста Должина L 12 16 42 20cm/7.87" 112cm/44.09" 71cm/27.95" Големина : L САД : 12 ЕУ : 16 ВЕЛИКА британија : 42 ракав : 20cm/7.87" Биста : 112cm/44.09" Должина : 71cm/27.95" Големина шема : Големина : S САД : 6 еу : 10 ВЕЛИКА Британија : 36 РАКАВ : 17см/6.69" биста : 96см/37.80" должина : 66см/25.98"големина : м сад : 8 еу : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 38 РАКАВ : 18см/7.09" биста : 102см/40.16" должина : 68см/26.77"големина : л сад : 10 еу : 14 велика Британија : 40 РАКАВ : 19cm/7.48" биста : 108cm/42.52" должина : 69cm/27.17"големина : xl сад : 12 еу : 16 велика британија : 42 Ракав : 20 CM/7.87" биста : 114cm/44.88" должина : 71cm/27.95"големина : xxl Сад : 14 еу : 18 велика британија : 44 ракав : 21cm/8.27" Биста : 120см/47.24" должина : 72см/28.35"големина : хххл сад : 16 еу : 20 велика британија : 46 ракав : 22см/8.66" биста : 126СМ/49.61" должина : 73см/28.74" повод : погоден за лето, Одмор, секојдневни излети, канцеларија, училиште, дом и секојдневно носење. Нега : рачно миење со ладна вода; не избелувајте и не паѓајте суво топло. МЕКА ЛЕСНА ТКАЕНИНА-Прецизната Изработка Ја Прави Оваа Блуза Привлечна и Издржлива. СЕКОЈДНЕВЕН и ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - Блузата Веднаш Паѓа Во Очи Со Својот Класичен Крој и Постигнува Резултати со Модерни Детали. ЕДНОСТАВНА, но ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил со Разиграни Детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бејвеи Дами Обичен Неправилен Пуловер На Полите Вратот На Екипажот Тркалезна Јака Туника Со Долг Ракав Есенска Блуза

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обичен Лабав Дуксер, Врвови За Пуловер Со Џемпер, Блуз�

DEN 303.84

Лејлајреј Женски Врвови Женски Ладно Рамо Обични Врвови Кратки Ракави Патент Против Вратот Туника Маица Блуза

71" затворање На Патент Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.02" ракав : 24.39"Shoulder : 61cm / 24.50" Ра

DEN 351.84

Чист Кардиган За Жени Кардиган Со Долги Ракави За Жени Скетелски Принт Отворен Преден Кардиган Лесни Кардигани

Сезона : umn, зима, пролет Повод : ден, забава Стил : Секојдневен, кул Одговара : одговара точно на големинат�

DEN 304.64

huaai женски врвови лабава фит жени v вратот патент долг ракав врвот солидна надвор рамо пуловер повик маица црвена м

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата

DEN 1.67

Mlqidk Плус Големина Блузи За Жени Блузи Обични Течни Маици Блузи За Печатење Американско Знаме За Жени Бели XXL

70" Ракав : 23cm / 9.Прилика : Слатките Маици Совршени За Секојдневно Опуштање Или Излегување,Одмор,Клуб,Заба�

DEN 303.84