• Свеж
Madенски Nycенски бадеми од бадем пети со ланец со златен тон

Madенски Nycенски бадеми од бадем пети со ланец со златен тон

DEN 532.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Елегантна софистицираност во стил на лесна облека. Мулците на бадемите на Мадден Nyујорк се чевлите што ги баравте. Шик, удобно и разноврсно, овие чевли без грб изгледаат сензационални со сè, од фармерки до макси фустани. Вкупна победа за вашата колекција на чевли. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезено затворање : Стилинг на лизгање. Карактеристики : Подложна удобна пена во пена; флексибилна надворешна плоча; Акцент на ланец на злато-тон; Бадем пети. Бадем пети мули за жени од Мадден Cујорк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.