• Свеж
Единствени поволни цени за женски полу -плакети шпагети ленти Mini Chambray Romper Sumpsuit

Единствени поволни цени за женски полу -плакети шпагети ленти Mini Chambray Romper Sumpsuit

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Свежи и обични комбинезони го прават вашето лето полно со младешка виталност. Симпатични печатени обрасци ја оживеа оваа Chambray Scompuit стилизирана со појас за дефинирање на половината и ласкава силуета. Оваа есенцијална топла време е врамена од квадратен врат и без ракав, овој спасител на сонце е совршен за забави и скара. Овој ременски игра стилизирана со прилагодливи ленти и полу-слабо го засладува вашиот сончев ден. Тим со чевли со платно или жални сандали за да го комплетира изгледот. Моделот се носи во големина XS (висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/5 инчи, тежина : 124,5 lbs). Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите GIRTHER 34 1/4 26 3/4 - 39 3/4s - - 36 1/4 28 3/4 - 41 3/4 M - 38 1/4 - - 30 3/4 - 43 3/4 L 41 3/8 33 7 /8 - 46 7/8xl - - 44 1/2 37 - 50 уникатни поволни цени за женски полу-плакети шпагети ленти Mini Chambray Romper Sumpsuit 80% Памук 20% Полиестер. Увезено. Висока половината. Прилагодлива лента за шпагети. Скриени поштенски панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.