• Свеж
Печатен плетен фустан за време на време и Tru, V-вратот

Печатен плетен фустан за време на време и Tru, V-вратот

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Римпер во стилот на Хенли од време и Тру додава неколку стилски детали на вашето одење. Мазна, мека ткаенина и опуштено вклопување го одржуваат овој стил, што го прави одлично за лов или секојдневни работи. Слој со кардиган и станови и подготвен е да оди! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : Плакета во стилот на Хенли. Хенли Ромпер за жени од време и Тру.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.