• Свеж
Колекција Бриела Ранец Патриотски За Жени, Веганска Кожа Американско Знаме Патување Дневен Пакет-Бургундија

Колекција Бриела Ранец Патриотски За Жени, Веганска Кожа Американско Знаме Патување Дневен Пакет-Бургундија

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Патриотскиот Ранец Мкф Бриела За Жени Од Миа К, е најновиот додаток на пакетот чанти. Забавен И Секојдневен Дизајн Дизајниран за секаде каде што ве носи животот, Патриотската Џебна Торба Бриела Од Колекцијата Мкф е дизајн со потпис доаѓа со функционален дневен пакет за патување со Големи димензии. Земете Го Ранецот Бриела на дневни патувања, викенд патувања и насекаде помеѓу нив., е практичен и удобен за возрасни или за секој што сака да ги носи своите работи во супер симпатична торба, лесен за носење без да ја загрози модата. Ќе сакате по една во секоја боја бидејќи е модерен и удобен со полиран хардвер за луксузна завршница. Ранецот Бриела има мека структурирана силуета со рамна основа за стабилност * Одете Со Стил со Овој Трендовски моден дневен ранец Со врвна Рачка За Жена Патриотскиот Ранец Бриела најдобро ја покажува женската мода, со украси со златен тон. Мкф Колекција Патриотски Ранец Бриела Од Миа К. е доволно лежерен за да излезе и Да Патува, нашиот дневен пакет за патувања е задолжителен стил што ќе го сакате. * Останете Организирани Внатрешноста На Торбата Со Знаме Од Веганска Кожа има џеб со ѕиден патент, прицврстување со Патент со еден лизгачки џеб. * Премиум и Издржливи Женски чанти Од трајни патенти со лесен слајд до висококвалитетна 100% веганска кожа Изработена во печатена патриотска шема и луксузна мека тц постава што нема да се распадне, нашата дизајнерска торба За ранци за жени брзо ќе стане ваше движење!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.