• Свеж
Преголема јакна за крзно од Fau на Cyn & Luca, женски

Преголема јакна за крзно од Fau на Cyn & Luca, женски

DEN 1119.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Надградена силуета на традиционалната јакна за бејзбол јакна. Супер удобно, меко, топло и пријатно. Faux Sherpa на ракавите, јаката и центарот на исечокот. Луксузен faux зајак на Бронт и задниот дел од телото. Завршено со преголеми манжетни со плетени трим и полите. Плетете манжетни и полите. Преголемо крзно крзно. 26 "Централна должина на задниот дел = средна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоквис Дами Долг Тексас Кардиган Елек Миди Должина Палто Мода Шупливи Улични Обични Врвови Јакна Јакна Јакни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Искинати Ресни Тексас Елек Тип На Шема : Искинати, Ресе

DEN 215.52